whatsapp

25 Ekim 2022 WhatsApp çöktü ve mesajlar iletilemiyor.

Dünyaca ünlü mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta erişim problemi yaşanıyor. WhatsApp kullanıcıları, uygulama üzerinden gruplara mesaj gönderemiyor. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Whatsapp servislerinde global kaynaklı kesinti yaşanmakta olup ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir” dedi. İşte, konuya ilişkin ayrıntılar…

25 Ekim 2022 tarihinde Whatsapp erişiminde sıkıntılar yaşanıyor. Whatsapp çöktü mü? Whatsapp gruplara mesaj gitmiyor. Whatsapp mesajlar gitmiyor. Whatsapp mesajlar gelmiyor. Whatsapp çalışmıyor. Whatsapp problemi ne zaman çözülecek.

WhatsApp çöktü! Çevrimiçi sohbet uygulmalarından biri olan WhatsApp, gün itibarıyla gruplarda mesajların gönderilememesi sorunuyla gündeme geldi. Konuya ilişkin milyonlarca kullanıcı WhatsApp çöktü mü sorununu yanıtını arıyor. Sorunun global kaynaklı olduğu belirtilirken Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan tarafından konuyla ilgili açıklama geldi. İşte, son durum…

WhatsApp uygulamasına 25 Ekim saat 09.55 sıralarından itibaren erişim sorunu yaşanmaya başladı. 

Kullanıcılar gruplara mesaj göndermek ve almakta sorunla karşılaştıklarını  belirtiyorlar. 

25 Ekim 2022 WhatsApp çöktü ve mesajlar iletilemiyor.

WHATSAPP NE ZAMAN DÜZELECEK?

Sorunun dünya genelinde olduğu gözlemlenirken, WhatsApp ve çatısı altında bulunduğu Meta’dan konuyla ilgili olarak henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

“GLOBAL KAYNAKLI”

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Whatsapp servislerinde global kaynaklı kesinti yaşanmakta olup ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir” dedi.

Sitemizde sizler için derlediğimiz tüm haberlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.